Kniha Cesty za štěstím

Splnil se mi sen a pro Albatros jsem napsala dlouho promýšlenou knihu s názvem Cesty za štěstím. ? ?

Kniha je esencí tří zemí; tří různých přístupů ke štěstí. ? ?

Bhútán je země, kde moje duše rozkvetla. Island je země, kde se moje duše dotkla svých kořenů. Izrael je země, kde má mysl poznala svou sílu. ?

Tato tři místa jsou esencí mé radosti a poznání. V každé uvedené zemi jsem strávila minimálně semestr a dělala tam doktorský výzkum štěstí a spirituality založený na hloubkových rozhovorech s domorodci. ✨Díky této důkladné sondě jsem mohla daná místa poznat z různých úhlů, a ačkoliv se to na první pohled nezdá, všechny tři mají mnoho společného. Jejich hlavním pojítkem je velká síla a národní hrdost. Kniha je tvořena příběhy o štěstí, lidech a těchto třech jedinečných zemích. ?

Síla ducha patří Bhútánu, síla mysli náleží Izraeli a síla přírody dýchá z Islandu. A láska z lidí je pak cítit všude. Některé síly se doplňují a překrývají, všechny tři ale fungují v synergii celistvosti, jež léčí, posouvá a hřeje. ?

Vydejte se po mých stopách do míst, kde si z ingrediencí všech chutí, vůní a barev můžete vytvořit svůj vlastní recept na štěstí. ??

Knihu Cesty za štěstím vydá nakladatelství Albatros 25. listopadu 2019. Již nyní si ji můžete pořídit v předprodeji na www.cestyzastestim.cz! ?

Knihu odešleme ještě před oficiálním uvedením do knihkupectví. ✨

Mějte knihu jako první (s věnováním a dárkem) a radujte se z příběhů a zajímavých kultur Bhútánu, Izraele a Islandu?

Vydejte se po mých stopách do míst, kde si z ingrediencí všech chutí, vůní a barev můžete vytvořit svůj vlastní recept na štěstí. ?? P.S. Kdo si objedná knihu Cesty za štěstím do pátku 15. 11., bude začleněn do soutěže o dvě vstupenky na přednášku z Cyklu Rub a líc bhútánského štěstí! ?

Sdílejte

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Další články

5 věcí, které dělají Bhútán výjimečným

Bhútánu se přezdívá země hřmícího draka. Toto malé království o rozloze podobné polovině České republiky je usazené mezi velmocemi Čínou a Indií ve východním Himálaji. 1.

Sdílejte

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *